Jump to main content
IndustriALL logotype

Europe

Read this article in:

 

Titular Member

Country

Substitute

Country

1

GRAHAM Sharon

UK

DUBBINS Simon

UK

2

RICKHUSS Roy

UK

MCCORMACK Gerry

IRELAND

3

ROMANAZZI Chiara

(15 Sept 2021-14 May 2022)

ITALY 

PALOMBELLA Rocco

(15 Sept 2021 -14 May 2022)

ITALY

PIRANI Paolo  

(15 May 2022- 14 January 2023)

ITALY 

GULLO Grazia

(15 May 2022- 14 January 2023)

ITALY

RE DAVID Francesca

(15 January 2023 - 14 Sept 2023)

ITALY 

SCIPIONI Marcello  

(15 January 2023 - 14 Sept 2023)

ITALY

FALCINELLI Marco

(15 Sept 2023 - 14 May 2024)

ITALY 

OCEANO Letterio

(15 September 2023 - 14 May 2024)

ITALY

GAROFALO Nora

(15 May 2024 - 14 January 2025)

ITALY 

TOLENTINO Alessandra

(15 May 2024 - 14 January 2025)

ITALY

BENAGLIA Roberto

(15 January 2025 - 14 Sept 2025)

ITALY 

ARSIENI Barbara

(15 January 2025 - 14 Sept 2025)

ITALY

4

KAVLAK Pevrul  

(15 September 2021-14 May 2022)

TURKEY

TEKMAN Selda

(15 Sept 2021 -14 May 2022)

TURKEY

TEKMAN Selda

(15 May 2022- 14 January 2023)

TURKEY

KAVLAK Pevrul

(15 May 2022- 14 January 2023)

TURKEY

KAVLAK Pevrul

(15 January 2023 - 14 Sept 2023)

TURKEY

TEKMAN Selda

(15 January 2023 - 14 Sept 2023)

TURKEY

TEKMAN Selda

(15 September 2023 - 14 May 2024)

TURKEY

KAVLAK Pevrul

(15 Sept 2023 - 14 May 2024)

TURKEY

KAVLAK Pevrul

(15 May 2024 - 14 January 2025)

TURKEY

TEKMAN Selda

(15 May 2024 - 14 January 2025)

TURKEY

TEKMAN Selda

(15 January 2025 - 14 Sept 2025)

TURKEY

KAVLAK Pevrul

(15 January 2025 - 14 Sept 2025)

TURKEY

5

DE KINDER Koen

BELGIUM

MICHEL Isabelle

BELGIUM

6

CHAMPAGNE Rohnny

(2021-2023)

BELGIUM

ARAUJO Stefano

LUXEMBURG

DUPANLOUP Sébastien

(2023-2025)

BELGIUM

7

VAN STIGT Jacqie

NETHERLANDS

PLAT Jacob

NETHERLANDS

8

NILSSON Marie

SWEDEN

PAANANEN Reijo

SWEDEN

9

ASPER Kine

NORWAY

MALINEN Jorma

FINLAND

10

ANDERSEN Mads

DENMARK

EGGUM Jorn

NORWAY

11

LAMOUREUX Laure

(2021-2022)

FRANCE

FERRON Marc

(2021-2022)

FRANCE

MARCILLOUX Muriel

(2022-2023)

FRANCE

CORREA Patrick

(2022-2023)

FRANCE

BLOT Caroline  

(2023-2024)

FRANCE

DESTUGUES Stéphane  

(2023-2024)

FRANCE

MARCILLOUX Muriel

(2024-2025)

FRANCE

CORREA Patrick

(2024-2025)

FRANCE

12

ESPEJO Garbiñe  

(2021 - June 2023)

SPAIN

Pedro HOJAS  

(2021- June 2023)

Spain

HOJAS Pedro

(July 2023 - Sep 2025)

SPAIN

ESPEJO Garbiñe

(July 2023 - September 2025)

Spain

13

LASZLO Anne

(2021-2022)

FRANCE

VINCENT Cyrille

(2021 - 2022)

FRANCE

RUGANI Branislav

(2022-2023)

FRANCE

RIBERO Paul

(2022-2023)

FRANCE

VINCENT Cyrille

(2023-2024)

FRANCE

LASZLO Anne

(2023-2024)

FRANCE

RIBEIRO Paul

(2024-2025)

FRANCE

RUGANI Branislav

(2024-2025)

FRANCE

14

HOFMANN Jörg

GERMANY

SCHULZ Irene

GERMANY

15

BENNER Christiane

GERMANY

LEMB Wolfgang

GERMANY

16

VASSILIADIS  Michael

GERMANY

MERSMANN Michael

GERMANY

17

ERHARD Karin

GERMANY

ALBRECHT-SULIAK Stephanie

GERMANY

18

WIMMER Rainer

(15 Sept 2021 - June 2023)

AUSTRIA

DEFFERAND Yves  

(15 Sept 2021 - June 2023)

SWITZERLAND

DEFFERAND Yves

(July 2023 - Sept 2025)

SWITZERLAND

WIMMER Rainer

(July 2023 - Sept 2025)

AUSTRIA

19

MILCHALIEVA Tsvetlina

BULGARIA

20

BERCEA Florin

ROMANIA

GJERASOV Igor

NORTH MACEDONIA

21

SMAJLOVIC Ilvana

BOSNIA AND HERZEGOVINA

22

GRZESIK Jaroslaw

POLAND

SZEKELY Tamas

HUNGARY

23

MOKHNACHUK Ivan 

RUSSIA

ZHARKYNBAEVA Almabubu

KYRGYZSTAN

STRESTIAN Margareta

MOLDOVA

24

BEZYMYANNYKH Alexei

RUSSIA

NURALIN Asylbek

KAZAKHSTAN

BOEVA Svetlana

RUSSIA

25

SEMENIAKA Lesia

UKRAINE

MATOV Valeriy

UKRAINE